Nasz mały Świat

fot. Gerard Zielonka
My i Nasz mały świat...
Mama & Tata & Kinia & mały Fifi
Rodzina. Dla mnie skarb najdroższy, a także ogromne życiowe wyzwanie...by nie stracić głowy...tej w chmurach lekko zanurzonej.
Kinia - jest odzwierciedleniem moich zainteresowań...moją roztrzepaną iskierką. Kreatywna ponad miarę, wciąż gdzieś biegnie (z pędzlem i kredką). Ja, czyli Mama...zamiast załamywać ręce nad stosami piętrzących się wszędzie wciąż nowych arcydziełek...postanowiłam zrobić z nich użytek i stworzyć tego oto bloga:). W efekcie prace mojej małej 'artystki' będą bohaterami niejednego tutaj wpisu.
Fifi - co dzień uczy się wraz z nami co w życiu ważne...bardzo ruchliwy mały człowieczek, który wie już za to czego chce (tu i teraz!;).
Tata - nie lubi się uzewnętrzniać...i ja to szanuję :). Jest cichym wsparciem w naszym twórczym szaleństwie i specjalistą technicznym od wydruków naszych arcydziełek ;)...
Jesteśmy zwyczajną rodziną ceniącą wspólne chwile, których w zabieganym świecie jest czasem zbyt mało...Gdy jednak nastają, staramy się je szanować i wykorzystywać w sposób kreatywny.

Blog Arcydziełko jest miejscem, które ujawni twórczy punkt widzenia z perspektywy dwóch pokoleń - rodzica i dziecka. Dwa pozornie światy, które dzieli wiek...a łączy tak wiele...
...miłość i pasja. 
To wirtualne miejsce to maminy azyl ze sporą dawką dziecięcego świata i dziecięcej twórczości.
Zapraszamy gorąco do lektury ! Chętnie podzielimy się z Wami naszymi pomysłami, zbiorami i inspiracjami :). Czujcie się swobodnie by rozsiąść się wygodnie, odpocząć ... pocieszyć oko ... napisać parę słów od siebie.

Napisali o Nas:
Ania z Portki na szelkach
Kasia z Kiosc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zatrzymaj się proszę na chwilkę ... Słowa tu zostawione także nas inspirują ♥ ( i motywują ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...