Bajkowe Grafiki

Nasze Bajkowe Grafiki...powstały zainspirowane archiwalnymi fotografiami rodzinnymi oraz rysunkami mojej córki Kini.
'Nasze' napisałam umyślnie...ponieważ gdyby nie moje dzieci, prawdopodobnie nigdy by nie powstały...To ogromna zasługa ich małego świata...ich beztroski, bajkowej wyobraźni oraz dziecięcego uroku...bez hamulców i stereotypów...Rzeczywistości innej niż dorosłość i codzienności widzianej oczami małego człowieka. Dzięki moim dzieciom bowiem miałam i mam szansę oderwać się czasem od ziemi i bujać w bajkowych obłokach ♥
Świat dziecięcy tak zachwyca że potrafi być inspirujący...a przykładów na to, na szczęście, wkoło niemało. Gdyby tylko wszyscy dorośli potrafili nie gasić w sobie tej dziecięcej iskierki...nasz świat zyskałby wiele dobrego...
Uwielbiam zdjęcia, które budzą tak żywe wspomnienia...te niezaplanowane i niewystylizowane kadry, na których dziecko...jest po prostu sobą...Można z nich wyczytać o wiele wiele więcej, ponieważ oddają całą naturę tamtej chwili. 
Pewnego razu, gdy po raz (nie zliczę który) przeglądałam nasze stare fotografie...ożyły obrazy, które mnie zainspirowały do czegoś więcej niż stworzenie albumu...W tamtym momencie zaczęłam uwieczniać wspomnienia w formie graficznej...w formie dziecięco bajkowych krajobrazów i kompozycji roślinnych, które stawały się uzupełnieniem oglądanych zdjęć. Całe teczki prac rysunkowych mojej córki Kinii stały się dodatkowym materiałem pomocnym w tworzeniu wciąż nowych grafik dziecięco - bajkowych.
O genezie Naszych Grafik zachęcam do poczytania TUTAJ, TUTAJ i jeszcze troszkę TUTAJ


1. Brzozowy Zagajnik

 

2. Chabrowe Wianki
Post dedykowany - 'To uczucie'

3. Zakochane KwiatyPost dedykowany - 'Oczami wyobraźni'

4. Łąkowe latawce5. Górski patchwork6. Roztańczone ważkiPost dedykowany - 'A gdyby tak . . .'

7. Pierzasta zaduma


Post dedykowany - 'Pierzasta zaduma'

8. Kolory folkloruPost dedykowany - 'Kolory folkloru'


9. Tęczowy koncert Elfa
 ... w formie karteczek:
10. Owocne marzenia
 . . . w formie karteczek:
 11. Zabujani
 . . . w formie karteczek:Post dedykowany - 'Grafiką do Lata!'

Nasze Grafiki zostały stworzone z zamysłem by zdobić ściany dziecięcych pokoi. Można je łączyć kompozycyjnie z rysunkami dziecięcymi bądź fotografiami (tak jak to przykładowo zaprezentowałam na powyższych zestawieniach). Jest prawdopodobne, że z czasem znajdziemy dla nich także inne, dodatkowe zastosowanie.
Jeżeli spodobała Ci się któraś z powyższych grafik i masz na nią swój prywatny pomysł, napisz do mnie:


Możemy ją wydrukować w dowolnym formacie na płótnie canvas rozpiętym na drewnianym krośnie, bądź w formie plakatu do oprawienia w antyramę bądź ramę ozdobną. Każda z grafik może stanowić ilustrację do karteczki okazjonalnej lub pamiątkowej pocztówki z wakacji ... 
Wydrukujemy ją wtedy na wysokiej jakości papierze fakturowanym i dobierzemy format wg indywidualnych ustaleń. Możemy wspólnie stworzyć oryginalne zaproszenia urodzinowe w oparciu o powyższe grafiki lub stworzymy nowe będące oprawą dla rysunków jubilata...Możliwości jest tyle ile podpowiada nam bogata wyobraźnia :) 
Grafiki wydrukowane na płótnie mogą być ozdobione dobraną kolorystycznie pasmanterią z dodatkami typu koraliki i guziki.
Chętnie stworzę także grafikę na indywidualne zamówienie - na podstawie ustalonych wytycznych lub inspirowaną przesłanym zdjęciem lub rysunkiem (taki projekt z pewnością sprawi mi wiele radości ...i myślę że nie tylko mi : -)). Możemy wspólnie napisać dedykację imienną, opowiedzieć na ścianie bajkę w obrazkach...i cokolwiek innego co nam się tylko zamarzy :).
Jeśli więc choć jedna z Waszych ścian stoi pusta i smutna...nie ma na siebie ani Wy na nią pomysłu - napiszcie - zastanowimy się razem i stworzymy coś specjalnie dla niej i coś co ucieszy małych i dużych mieszkańców:). W kolorystyce, wzorze, tematyce oraz z dodatkami dopasowanymi do wystroju całego pokoju :).
A jeśli ... wszystkie Wasze ściany zostały pięknie wypełnione po brzegi ... możemy puścić wodze bajkowej fantazji i zaprojektować graficznie:
blogowe lub sklepowe banerki, plakaty (np. konkursowe), wizytówki, etykiety, metki, zaproszenia, ... Ile pomysłów tyle radości z ich realizacji ;))
Przykład projektu plakatu do wiosennego konkursu:
Przykład projektu zaproszenia urodzinowego
Zaproszenia urodzinowe mogą mieć rozmaitą kolorystykę ... wzory także. W oparciu o powyższy projekt mogę wstawić w balonika dowolne zdjęcie portretowe i wypisać dowolny tekst.
Przykład projektów foto - laurek


Foto - laurka polega na oprawieniu w ramę graficzną dowolnego zdjęcia. Zamówienia są wykonywane wg projektów indywidualnych i drukowane - jak karteczki ozdobne - na papierze fakturowanym.
Mała zapowiedź nowych 'leśnych' wzorów - będą to karteczki ... i coś więcej (co przyciągnie jak magnes ;)).

Zachęcam do podglądania galerii - będzie ona sukcesywnie uzupełniana o wciąż nowe wzory. Informacje o nowo powstałych grafikach będę zamieszczała na naszej stronie na Facebooku TUTAJ
Nasze Bajki w Waszych domkach ...
Kiosc

Uwaga! 
Wszystkie z zamieszczonych tu grafik i zdjęć są naszego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez uprzednich ustaleń i wyrażonej przeze mnie zgody.

6 komentarzy:

 1. hmmm trzeba przemyśleć tą propozycję :):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można też napisać...i przemyśleć to razem:) Zapraszam - będzie mi bardzo miło :)

   Usuń
 2. Ależ piękne te Twoje grafiki. Jestem zauroczona wszystkimi, a szczególnie Kolorami folkloru!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ jest mi miło czytać Twoje słowa !!! :) Dziękuję ♥ Przyznam że 'kolory folkloru' są dla mnie wyjątkowo energetyzujące :) Kolory tak mają że świetnie działają ;))

   Usuń
 3. Ach, te brzozy, te chabry, te chmurki... cudne, cudne, cudne! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach ! Tak bardzo mi miło że Ci się tak podoba ♥ ... (tym bardziej że opiniotwórca zna się dobrze na rzeczy ! :)

   Usuń

Zatrzymaj się proszę na chwilkę ... Słowa tu zostawione także nas inspirują ♥ ( i motywują ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...