niedziela, 1 lutego 2015

Artystyczne wyznanie sercowe ( do drukowania gotowe : )

Nadszedł miesiąc Luty, a wraz z nim ... przygotowania na sercowe wyznania ;) Jako rodzina nie obchodzimy Walentynek jakoś hucznie ; nie szykujemy się na wspaniały wieczór 'tylko we dwoje' ... nie przyjęło się u nas kupowanie na tą okazję prezentów 'od serca' ani szykowanie czerwonej garderoby. Przez cały i okrągły rok wszystkie miłe gesty, geściki, wypowiedziane uczucia i serdeczne słowa wydają nam się wystarczające. 14 luty to dla nas dzień jak każdy inny ... Jednak z dziećmi sprawa ma się inaczej. Każda okazja, każde święto to doskonały pretekst do radosnej zabawy. W szkole przyjęło się obdarowywanie ulubionych kolegów i koleżanek liścikami o pozytywnych treściach. Przy okazji karteczki dostają się Mamie, Tacie, Babci, Dziadkowi, Bratu ... Cioci ... I nic w tym złego ! Uwielbiamy dostawać takie niespodzianki ! :) To zawsze miły gest - czy przy okazji ... czy bez.
W tym roku postanowiłam stworzyć dla moich dzieci szablony do artystycznych wyznań sercowych. Na pamiątkę - do powieszenia lub zachowania w teczce rysunkowej. Do wydrukowania i ozdobienia wg pomysłu małych Artystów. Także dla Was - jeśli macie tylko taką ochotę :)) - zapraszam do pobrania plików:

- Wersja laurkowa KLIK
- Wersja obrazkowa KLIK

(Oba szablony do wydrukowania na kartkach formatu A4, na czarno - białych drukarkach )


Nasze szablony zostały przetestowane podczas radosnej twórczej zabawy w gościnie u Auta, Rakiety i Wróżki . Oczy nam się świeciły i buzie śmiały na widok tych wszystkich kreatywnych cudowności powyciąganych z czeluści szaf i szafek przez Mamę Agnieszkę :) Myślałam że ja obrosłam i powinnam dawno przystopować ze zbieractwem ... od dziś jednak zmieniam zdanie - wciąż jeszcze nie mam u siebie tak wielu fajnych ozdób i ozdóbek (aha ... i mężowi koniecznie muszę te zdjęcia pokazać, by zaprzestał mieć pomysły na wciąż nowe porządki w moich artystycznych składzikach ;)) Zobaczcie sami ...
Dziękujemy Gagatkowi, Dżunksowi i ich Mamie za przemiłe towarzystwo oraz morze twórczych gadżetów !:) Oczywiście tworzenie laurek to nie jedyna wspólna zabawa jaką podszepnęła naszym dzieciom ich bujna wyobraźnia ;))
A Was zachęcamy do drukowania ... i stworzenia dzieciom bazy do sercowego wyznania ;))

12 komentarzy:

 1. I ja tego posta zachowam i pokażę mojemu mężowi :) Choć mnie przed dalszym zbieractwem ogranicza brak przestrzeni, nie zdrowy rozsądek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak przestrzeni to i u nas podstawowa przeszkoda ;) ... dlatego właśnie mąż stara się mnie tak ograniczyć właśnie ;)) Z marnym skutkiem jednak ... taki już urok, cóż tu więcej pisać ... :)

   Usuń
 2. Piękna laurka Kingi :), mamy taką samą czerwoną wstążke w serduszka ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję w imieniu Artystki ;) wstążka w serca - okazała się w sam raz na nadchodzący czas ... :))

   Usuń
 3. Zbieractwo jest takie babskie troszkę i cieszę sie, że i u mnie znajdzie sie ich kilka pojemniczkow :)
  Choćby dlatego, że ostatnio z dnia na dzień trzeba było do przedszkola co nieco do ozdabiania przynieść i nasz Młody miał nawet sporo do wyboru :)

  A laurke wg waszego pomyslu i my chetnie stworzymy, za co już dziękujemy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu Mamy chłopaków też mają swoje prawa !!! ;-) ... i przydają się te kobiece : pasje, umiejętności...
   Nie ma za co - niech Wam się dobrze tworzy od serca ! :)

   Usuń
 4. Ja tez nie celebruje tego święta, podobnie jak Halloween. I nie mowię, ze sa złe tylko jakoś do mnie nie przemawiają. Piękny szablon, a jeszcze piękniejszy po udekorowanie przez Was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy więc podobne odczucia. Dopiero gdy Kinia podrosła i rozpoczęły się szkolne 'celebracje' tych okazji ... właśnie dla Niej odnajduję w nich pretekst do dobrej i kreatywnej zabawy:) Dziękujemy :)

   Usuń
 5. Bardzo ładne :) Sama bym z chęcią się pobawiła walentynkowe ozdabianie laurek :)
  Kreatywne. Widać, że dzieciaki zaangażowane w 100%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To szablon dla 'dzieci' w każdym wieku - zapraszam więc do drukowania ! ;) Kini sam szablon nie wystarcza ... już na biurku piętrzy się stosik własnoręcznie wyciętych i przyozdobionych serc ... Indywidualistka ;) Dziękujemy !:)

   Usuń
 6. Mój mąż mnie nie ogranicza w moim zbieractwie, bo sam też kisi tony nut, papierków i książek. Byłaby draka chyba, jeśli weszlibyśmy sobie w drogę ;-) Na razie więc bałaganimy i obrastamy oboje, ale od jutra planujemy odwyk :-) Polecam szafy na wymiar od sufitu do podłogi. Hi hi:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tych szafach to ja marzę sobie skrycie ... ;)) Ten obszar pod sufitem byłby Mój !;) U nas kontrastowo - ja twórczy nieład, a mąż ... co by tu napisać żeby nie napisać 'pedantyzm'...;)) Dodam że 'w normie' i da się to jakoś pogodzić - niech będzie ... :-)

   Usuń

Zatrzymaj się proszę na chwilkę ... Słowa tu zostawione także nas inspirują ♥ ( i motywują ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...