czwartek, 27 sierpnia 2015

Dziennik Działkowy

Działkowe dni płyną powoli - zgodnie z rytmem natury. W praktyce oznacza to co prawda ciągłe gotowanie i zmywanie (gdyż dzieciom na powietrzu apetyt dopisuje;) , jednak nadal w otoczeniu Natury właśnie. 
Działkowe dni wypełnione są śmiechem, bieganiem i bujaniem. W Działkowym Dzienniku (gdyby taki powstał rzecz jasna :) każda kartka wypełniona byłaby opowieściami o tropieniu owadów, o zbiorach warzyw i owoców prosto z krzaczka ... bądź relacjami z odległych żeglug na pokładzie statku powstałego z hamaka. 
Na naszej działce terenu jest pod dostatkiem ... w większości wciąż nie zagospodarowanego terenu. Planujemy wkrótce trochę nowych nasadzeń 'na szczęście' - by rosły wraz z dziećmi i cieszyły co roku dojrzalszym wyglądem. 


Wciąż i wciąż też zbieram pomysły ... 
... choć moje dzieci wciąż rosną i przynajmniej jedno z nich jest na tyle duże że wyrosło z domków dla lalek ;) 
Być może kiedyś część tych wyszukanych, które nie dają mi przejść obok obojętnie - zrealizuję - choćby dla ... wnuczków :)
Zachęcam do podejrzenia i pomarzenia wraz ze mną :) :
POMYSŁY NA OGRÓDKI DZIECIĘCE

4 komentarze:

 1. Oj działo się na tej działce, działo! Dzieciaki wyglądają bardzo szczęśliwe:) My też uwielbiamy spędzać czas na łonie natury. Moje Cynamonki uwielbiają jeździć do dziadków na wieś. Czują się tam najlepiej:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto mieć takie miejsce ... na łonie natury :) Ja sama najwięcej wspomnieć z dzieciństwa mam właśnie z 'wakacji na wsi' :) Myślę że taki błogi czas w młodości wzbogaca w dorosłości naszą wyobraźnię :)

   Usuń
 2. Prawdziwe i najpiękniejsze wakacje to te na łonie natury. Radość i zabawę widać na każdym zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda !:) Wie to każdy kto miał szczęście takich wakacji doświadczać :)

   Usuń

Zatrzymaj się proszę na chwilkę ... Słowa tu zostawione także nas inspirują ♥ ( i motywują ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...