wtorek, 1 grudnia 2015

Kiedy . . . i Kiedy ? ? ?

Kiedy nasze skarpetki gubią często swoją drugą połowę (w nie zbadanych okolicznościach;), kiedy Święta nadchodzą a My mamy czasu jak na lekarstwo ... i w końcu Kiedy nasze Dzieci pytają wciąż Kiedy ...? (nadejdą Święta) - możemy skonstruować taki oto skarpetkowy kalendarz adwentowy :Taki Kalendarz jest bardzo praktyczny (skarpetki otrzymują drugie życie, można go co roku wyjmować z pudełka - wciąż i wciąż na nowo wypełniać drobiazgami !)
Taki Kalendarz nic nie kosztuje , albo tyle co nic ;) Koszt drobiazgów, którymi wypełnimy woreczki to sprawa indywidualna...Możemy też do każdego włożyć zadanie lub karteczkę z miłym słowem :)
Taki Kalendarz można zawiesić nie tylko na choince, ale i zrobić z niego girlandę, pochować woreczki po całym domu (co przy okazji generuje zabawę w poszukiwaczy) ... bądź poustawiać w pudełku.
Taki kalendarz może wyglądać jeszcze ciekawiej jeśli skarpetki pomalujemy, dorobimy im buźki lub ozdobimy naklejkami.Kto więc jeszcze nie gotowy na odliczanie - Do dzieła ! :)


3 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł na skarpetki:) u w tym roku maleńkie woreczki z zadaniami. Pierwsze już wykonane:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Skarpetkowy Recykling ;-)...a w skarpetkach rozmaitości - m.in. zadania :)

      Usuń

Zatrzymaj się proszę na chwilkę ... Słowa tu zostawione także nas inspirują ♥ ( i motywują ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...